داود پورکریمی

عکاس

استراتژیست سایت

مدیریت وب سایت

طراحی سایت

0

سبد خرید شما خالی است.

داود پورکریمی

عکاس

استراتژیست سایت

مدیریت وب سایت

طراحی سایت

نوشته های بلاگ

من کی هستم

۱۴۰۰-۰۸-۱۰ دسته‌بندی نشده

من داود پورکریمی هستم:

معلم مدرسه، مفهوم و فواید یادگیری بهتر و بیشتر رو درک کردم. در زمان تدریس در کلاس هایم به صرف آموزش های کلسی اکتفا نکردم. چه در زمان تحصیل رسمی خودم و چه حالا که هنوز هم در حال یادگیری مستمر هستم. مهمتر از همه درکلاس درسی ام  علاوه بر آن چه در کتاب های درسی آموزش می دهم، همیشه سعی کرده ام دانش آموزانم را برای دنیای بیرون از مدرسه هم آماده کنم. که البته همیشه دیدگاه های متفاوتی بوده که به دست آوردن نمره عالی دانش آموز در دروس را ملاک یادگیری دانش آموز و سنچه ی آموزش های معلم قرار داده اند. البته این آموزش ها دیرتر از انتظارات والدین ثمره می دهد.

اما حالا که سرعت همه چیز بیشتر شده و سرعت انتظارات هم بیشتر شده و همگام شدن با این تغییرات وظیفه من معلم می باشد. پس من هم به نوبه ی خود سعی کرده ام همگام با این تغییرات خود را ارتقا دهم. و در چندین راستا خودم را ارتقا داده ام.

یادگیری زبان انگلیسی:

یادگیری زبان انگلیسی را از سن ۱۳ سالگی شروع کرده ام و در این مسیر تا سن ۱۷ سالگی آموزش های روتین آموزشگاهی را یادگرفتم که لازمه یادگیری های بعدیم بود(درخدمت آقای عنایتی و آقای بهادری) و در سن ۱۷ تا ۱۸ سالگی یادگرفتم که چگونه خودم زبان انگلیسی یاد بگیرم و این یک سال آغاز مسیر یادگیری عمیق ترم بود و در ادامه تحصیلات دانشگاهی هم در این زمینه داشتم. و این مسیر هم اکنون هم ادامه دار می باشد و تا انتهای زندگی م ادامه خواهد داشت.

 

 

عکاسی: 

علاقه ام به عکاسی از سنین نوجوانی شکل گرفت که در سنین جوانی با جمع آوری عکس های خاص روزنامه ها و برش آن ها (که اکنون هم آن ها را دارم) بیشتر شد. بعد از آن به صورت خودآموز شروع کردم به یادگیری عکاسی و با خرید دوربین DSLR و کار با آن مسیر یادگیری را هموارتر کردم و این مسیر همینک نیز ادامه دارد. اما تمرکز اصلی ام روی آن نبوده و در برنامه بلند مدتم می باشد.

 

 

اینترنت و کسب درآمد از آن:

شروع این مسیر به صورت رسمی از سال ۹۴ بود. که با راه اندازی سایت w4share شروع شد. که آغاز مسیر ورود من به دنیای کسب و کارهای اینترنتی بود. سایتی که همینک نیز فعال می باشد و ماهانه بیشتر از ۱۴ هزار بازدید کننده دارد که الیته نیاز به سازماندهی مجدد دارد که جزو اولویت های فعلیم نمی باشد. 

اما ورود به کسب و کار اینترنتی پایه گذار یادگیری های بیشتر من در زمینه طراحی سایت بود که بعد از طراحی سایت همانطور که عادت دارم راکد نباشم. در مسیر یادگیری تخصص های مرتبط با آن یعنی سئو قرار گرفتم. و پیشرفت در این مسیر نیازمند یادگیری های بسیار بیشتری است که در این مسیر در حال افزایش توانایی هایم هستم و البته هم اکنون بر روی حوضه ی تخصصی تر تحت عنوان برندسازی و بازاریابی مختص کسب و کارهای نوپای اینترنتی کار می کنم. 

 

 

نقطه ثقل:

 

اما ماحصل تمامی آن چه خواندید و آنچه من سعی کردم در این سال ها یادبگیرم، تبدیل شده به علاقه ام به آموزش فراگرفته هایم به تمامی کسانی که نیاز به پیشرفت دارند(همه انسان ها نیاز به پیشرفت دارند). و می توان گفت نقطه ثقل شخصیت من هم اکنون علاقه ای است برای کمک به اطرافیانم برای راکد نماندن و پیشرفت کردن. که از ابتدا هم چنین بود اما هم اکنون میزان داشته هایم بیشتر شده و می توانم بیشتر مفید باشم و علاوه بر آن اکنون آن را درک کرده ام که برای من آسودگی خیال و خوشحالی می آورد. 

یک دیدگاه بنویسید